Rybie Oko/Forum wędkarskie/Tematy/Wędkarstwo ogólnie/Gdzie na wakacje?/Propozycja spędzenia wakacji dla wędkarza Right menu

Szukaj

Reklama


Propozycja spędzenia wakacji dla wędkarza

Witam kolegę"po kiju" jeżeli mogę zaproponować wakacje z wędką, to proponuję pojezierze Drawskie, a dokładnie Czaplinek. Mamy tu bardzo dużo jezior w koło, w których nie barkuje ryb,prężnie działające koło PZW , w którym napewno znajdziesz wszelką pomoc doświadczonych wędkarzy, a także nie ma problemu gdybyś chciał wędkować z łodzi. Pozatym okolica bardzo cicha i spokojna ( zakaz używania silników spalinowych na wodach) Jeżeli zaś chodzi o bazę noclegową to bez problemu hotele, ośrodki wypoczynkowe i ( co ja bym oferował) dużo gospodarstw agroturystycznych, cichych i spokojnych najczęściej położonych w pobliżu jeziora.
Z wędkarskim Pozdrowieniem
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Witam,
jestem spiningistą z Wielkopolski i zastanawiam się gdzie jechać w tym roku na wakacje. Zastanawiam się nad Wybrzeżem w okolicach Koszalina (tam mam najbliżej) lub Wolina. Nie wykluczam też zaporówki na południu Polski. Poradźcie gdzie jechać zanim miejsce na wakacje znajdzie żona i umrę tam z nudów
Pozdrawiam

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pewne, hobbystyczne zainteresowania genealogiczne spowodowały, że zawartość domeny Nazwisko.pl zamierzamy w przyszłości rozwinąć i zbudować w oparciu o nią dość obszerny serwis.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).