Right menu

Szukaj

Reklama


Pewnie nie z kapelusza ale z .. PZW?

Dariusz Żbikowski

Nigdzie nie pisałem, że te dane wydają mi się być wiarygodne. Raczej jestem zdania, że nikt w tym kraju nie ma najmniejszego pojęcia na ten temat. Świadczy wręcz o tym właśnie ta publikacja. W końcu niby poważna uczelnia, w swej publikacji posiłkuje się "próbką" raptem 90 egzemplarzy.
Przyglądając się naszej ostatniej ankiecie na temat "waleczności ryb, śmiało można stwierdzić, ze min. 25% próbek należy odrzucić jako mało wiarygodne.

Z drugiej strony, nie wierzę, że akurat przed wojna "szara strefa" nie istniała. Nie dajmy się zwariować. Jest, była i będzie! Możliwe, że jednak, BYŁY wtedy jakiekolwiek wiarygodne dane.

Pozdrawiam,
Darek

---
Admin jest zawsze górą

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Jak sądzicie , ile kg rocznie ryb zabiera do domu przeciętny wędkarz?
Wyliczyłem,że na 50 ha zbiorniku w mojej miejscowości (nie licząc kłusowników) jest wyławianych przez wędkarzy około 6 ton ryb rocznie, natomiast zarybia się ilością około 500 kg.
Chyba już wiem dlaczego "dzisiaj nie bierze".
Pozdrowienia

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Świat Druku - ciekawe linki

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).