Right menu

Szukaj

Reklama


Jeziorsko - naukowo!!!

Dariusz Żbikowski

Hi, hi!

"Grzebnąłem", po Twym poście, nieco w internecie i.... podaję kolejny link o ... "WYKORZYSTANIE ZBIORNIKA JEZIORSKO DO CELÓW RYBACKICH I WĘDKARSKICH – KSZTAŁTOWANIE STRUKTURY ICHTIOFAUNY" ... patrz: http://www.f...skich-1988-2006 (uwaga! przeczytaj dokładnie kto i w czyim imieniu jest autorem publikacji).

Porównując obie publikacje nieźle można się uśmiać! Poziom wielu naszych krajowych publikacji naukowych to jednak KOSZMAR!!!

Wszystko potwierdza tylko mą tezę... NIKT w tym kraju nie ma zielonego pojęcia o danych dotyczących gospodarki rybackiej na wodach państwowych.

Pozdrawiam,
Darek

---
Admin jest zawsze górą

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Jak sądzicie , ile kg rocznie ryb zabiera do domu przeciętny wędkarz?
Wyliczyłem,że na 50 ha zbiorniku w mojej miejscowości (nie licząc kłusowników) jest wyławianych przez wędkarzy około 6 ton ryb rocznie, natomiast zarybia się ilością około 500 kg.
Chyba już wiem dlaczego "dzisiaj nie bierze".
Pozdrowienia

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pozycjonowanie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).