Right menu

Szukaj

Reklama


Zmiane mentalne...

...zachodzą powoli. Szkoda czekać, bo my też nie jesteśmy nieśmiertelni ))). Nie mam czasu ani ochoty czekać, aż się pokolenie wmieni i pogrobowcy komuny i tamtego myślenia wymrą. Nie ma co się na nich oglądać. Trzeba robić to, co jest słuszne Jeżeli ktoś nie chce - nie potrafi - zrozumieć prawd prostych i oczywistych, to jego problem. A taką prawdą jest np. ograniczona możliwść przyrody.
Andrzej
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Ponownie zwracam uwagę na ten napis, który od ponad miesiąca bije po oczach. Nie wiem, czemu tak mało osób zechciało? - raczyło? - odważyło się? wyrazić swoje osobiste poparcie własnym nazwiskiem. Czyżby reszcie Internautów zaglądających tu, na RO, lub na inne strony los naszych wód i organizacja wędkarstwa w Polsce rzeczywiście była całkowicie obojętna???
A może nie czują się dość kompetentni by się odnieść do przedstawionych w petycji problemów?
Może znają się tylko na wiązaniu przynęt i zakładaniu ich na haczyk? Może nic poza sprzętem i techniką łowienia ich nie interesuje? Może tylko po to zaglądają na te strony i może szukają tu tylko informacji jak jeszcze skuteczniej złowić te ryby???
Mam nadzieję, że jednak nie!

Więc w czym rzecz?
Brak ludziom odwagi? Nie chcą się wychylić? Ale dlaczego?! Tu nie potrzeba żadnej odwagi )) Naprawdę.
A może... tak po cichu to wcale nie popierają tej petycji, tylko brak im odwagi właśnie by się do tego przyznać? Może uważają, że te swoje ryby to oni jeszcze zawsze złowią i że najlepiej wszystko zostawić jak jest, nic nie zmieniać, byleby było tanio i dużo, a inni to frajerzy i nich się martwią?
Nie, mam nadzieję pomimo wszystko że nie!
Więc? W czym problem?
???
Andrzej
p.s.
A niezależnie od osobistego podpisania, ważna jest DYSKUSJA na przedstawione w tym posłaniu do Zjazdu tematy. Nikt nie twierdzi że to jedyne możliwe rozwiązania, ale od przedstawianych tam problemów się nie ucieknie. I warto już teraz o tym myśleć. I warto o tym rozmawiać i dyskutować, nie tylko tu, w interncie, ale warto by nad tymi problemami i podobnymi problemami zastanowili się działacze w Okręgach, czyli tam, gdzie naprawdę coś się dzieje, gdzie zapadają decyzje dotyczące naszego wędkarstwa.

p.s. 2
A poza tym to nieobecni nie tylko że nie mają racji – są NIEOBECNI. Nie ma ich, Nie istnieją. )))

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności, gdy chesz pooglądać piękne Zdjęcia wędkarskie ryb i przyrody, kliknij na wskazany link. Jest co pooglądać! Każdy hobbysta wędkarz winien być raczej zadowolony.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).