Right menu

Szukaj

Reklama


Karta wędkarska na terenie Niemiec

www.przybalka.com

Teoretycznie wolno Tobie łowić na polska kartę na terenie Niemiec, ale co Land (Województwo) to inny obyczaj.
Potrzebujesz dwa zdjęcia paszportowe, 16euro i przetłumaczony watek z polskiej karty wędkarskiej, że zdałeś egzamin do sportowego połowu ryb.
Z tym wszystkim udajesz się do urzędu w mieście i powinieneś otrzymać niemieckie papiery, i z nimi dopiero wykupujesz pozwolenie na daną wodę.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Witam!
Czy mozna wedkowac na terenie Niemiec z polska karta wedkarska?

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Urlop: wy-Wczasy.pl

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).