Right menu


Krzywe nawijanie i skręcanie żyłki!!!

Miałem dokładnie ten sam problem z kołowrotkiem SPRO Od razu mówię, że był to jeden z tańszych modeli tej firmy(150zł), niestety nie pamiętam już, co to był za model, bo się go pozbyłem, ale na pewno nie był to BlueArc.
Na początku wszystko było ładnie, pięknie, ale gdzieś po miesiącu zaczęły się problemy. Oddałem go do serwisu.... no i po 2 wyjazdach na ryby znowu zaczął źle nawijać
Wygląda na to, że kołowrotków niektórych firm nie należy kupować poniżej pewnej ceny...
Pozdrawiam
Grzegorz
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Jak w temacie... Mój nowy kołowrotek SPRO BlueArc krzywo nawija żyłkę, tzn. w przedniej części szpuli nawija jej mniej... Jest na to jakiś sposób???

I druga sprawa: Gdy nawijam żyłkę jest poskręcana... Wiem że ten temat już był ale sposób z wiadrem wody i ksiązką nie działa a sposobu z rozłożeniem wędki jakoś nie mogę zrozumieć... Dodam że rolka kabłąka obraca się dobrze... Proszę o jakąś pomoc!!!

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: PPHU PROTEKT INT. BH jest firmą produkcyjno-handlową prowadzącą swoją działalność szczególnie na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych, ale także i innych jednostek ochrony przeciwpożarowej. Kominiarki strażackie Podstawową funkcją firmy jest zapewnienie klientom możliwości nabycia szerokiego asortymentu ubrań i ubiorów wchodzących w skład osobistego wyposażenia strażaka.