krzywe nawijanie

Krzysztof Ficner

mam dwa kołowrotki spro jeden to BlueArc Tuf Body 940 i drugi RedArc Tuff Body 10400 ten pierewszy przeszedł pożądne testy przez dwa sezony i spisywał się bardzo przyzwoicie i dla tego kupiłem ten drugi ,kolego musiałeś kupić uszkodzony lub sam go uszkodziłeś jeżeli masz na niego jeszcze gwarancje to go oddaj pozdrawiam.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Jak w temacie... Mój nowy kołowrotek SPRO BlueArc krzywo nawija żyłkę, tzn. w przedniej części szpuli nawija jej mniej... Jest na to jakiś sposób???

I druga sprawa: Gdy nawijam żyłkę jest poskręcana... Wiem że ten temat już był ale sposób z wiadrem wody i ksiązką nie działa a sposobu z rozłożeniem wędki jakoś nie mogę zrozumieć... Dodam że rolka kabłąka obraca się dobrze... Proszę o jakąś pomoc!!!

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pewne, hobbystyczne zainteresowania genealogiczne spowodowały, że zawartość domeny Nazwisko.pl zamierzamy w przyszłości rozwinąć i zbudowac w oparciu o nią dość obszerny serwis.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).