:)

Belona to nie tylko łodzie i kutry
Ryba ta trzyma się także brzegu, wprawdzie głównie w maju i czerwcu, ale czasami i dłużej.
W Zatoce Pomorskiej ryba ta utrzymuje się o wiele dłużej. Łowię z plaży w spodniobutach na waskie błystki wahadłowe z malymi kotwiczkami (10-14) Efekty są rózne Czasem kilka sztuk, a czasem branie za braniem Ten rok wprawdzie bardzo nieprzwidywalny, ale sądzę, że jeszcze do sierpnia się połowi te Bałtyckie bociany
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2070

Liczba listów: 8434

Joanna Korczyc

Juz od jakiegoś czasu intensywnie myślę o wybraniu się nad morze celem pobawienia się z beloną. Wiem że już teraz to za późno, bo bierze głównie w maju, ewentualnie czerwcu, ale męczy mnie ten temat bardzo. Generalnie podobno najwięcej jej jest w zatoce Puckiej. Mam prośbę o udzielenie porad, może ktoś już był w tym roku i ma jakieś sprawdzone namiary na kogos kto takie wyprawy organizuje. Jestem z Warszawy i żeby pojechać muszę zdobyć konkretny namiar, a nigdzie nie widzę ogłoszeń, są tylko na dorsze. Dodam tylko, ze jestem biedna jak mysz kościelna i żadne rady typu - wynajmij sobie kuter, nie wchodzą w rachubę. Bardzo będę wdzięczna za podpowiedź!)

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Metki odzieżowe firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).