Right menu

Szukaj

Reklama


nie podniecaj sie.......

w stanach jest to normalka,sa po tarle i tak zdechna.tak wlasnie dziala prawo w stanach po tarle,bierz ile chcesz.widzlam jak (polaczki)nosili wory po kartoflach,wypelnione po brzegi.polaczki?jest to , doslowne tlumaczenie tego, co uslyszalam,od wedkujacego obok amerykanina.kiedy mu powiedzialam ,ze tez jestem polka z pochodzenia, na chwile zamilkl.a pozniej spytal,ale po co im tyle miesa?na sprzedaz! rozprowadza po polskich sklepach,za polowe ceny !amerykanin jak zlapie ,moze wezmie jedna, moze nie.polak musi wziasc wszystko. dlatego w usa,ryby jeszcze sa ,ale jak otworza granice dla polski?to smie watpic w to.

pati

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Popatrzcie moi mili jak traktuje się okazy nie tylko u nas ale i na całym świecie. Dla fotki i własnego poczucia się zdobywcą http://www.m...ish/reds2-1.jpg. Odnalazłem to przypadkowo na jednej ze stron oferujacych wędkowanie na Alasce.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Świat Druku - ciekawe linki

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).