Right menu


LOSOSIE

Pat, nie wiele ma wspolnego z faktami to co napisalas. Raczej uogulnienia(sp) i szowinizm ("pol;aczki"?!!?). Przepisy wedkarskie w kazdym zachodnim stanie sa inne, i limity wszedzie sa raczej bardzo ograniczone Ryby na zdjeciu to koho, lub po polsku " kizucz" i sa daleko przed tarlem jak zauwazyl Mario. Ryby wytarte sa w wysokim stanie rozkladu i najwyzej nadaja sie na nawoz i temu tez sluza. Ich ciala uzyzniaja wyplukane i ubogie rzeki nadoceaniczne i pomagaja przetrwac nastepnemu pokoleniu . W koncu to strefa lasow deszczowych.
Od razu widac ze nie widzalas jeszcze wytartego lososia pacyficznego- czarne, pelne wrzodow i liszaji od walk i infekcji w slodkiej wodzie-. Wiekszosc rzek na zachodnim wybrzezu ma wylegarnie lososi i wszystkie ryby z hododwli przed uwolnieniem maja obcinane pletwy tluszczowe (adipose) i tylko takie mozna zatrzymac do konsumpcji. Ryby o dzikich naturalnych genach sa bardzo chronione.
Zalaczona fotka to prawdopodobnie zbiorowy limit kilku osob- niewatpiliwie miesiarzy. Przykry to raczej widok.
To raczej rdzenni "Muricans" niszcza swoje srodowisko, i nie ma co obwiniac "polaczkow". Widac ich karawny na trans-Alaska hwy jak ciagna w jesieni za swoimi kamperami zamrazarki na przyczepach pelne dzikiego miesa.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Popatrzcie moi mili jak traktuje się okazy nie tylko u nas ale i na całym świecie. Dla fotki i własnego poczucia się zdobywcą http://www.m...ish/reds2-1.jpg. Odnalazłem to przypadkowo na jednej ze stron oferujacych wędkowanie na Alasce.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Nasze studio DTP dysponuje nowoczesnym sprzętem i doświadczoną obsługą. Świadczymy Przygotowanie druku Zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).