Right menu

Szukaj

Reklama


okazy okazy

Mario Przybysz

Jak znalazles takie okazy to spruboj znalesc cos wiecej na temat tych okazow. ZDECHNA po tarle co kolwiek bys nie zrobil. Wiec dlaczego nie pokazac ich na stole piknikowym i miec grylla rozgrzanego z boku. Gwarantuje ci sa wysmienite z gylla. To najprawdopodobniej jest Sockeye losos gotowy do wytarcia sie i zdechniecia.

Powodzenia
Mario z Ontario
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Popatrzcie moi mili jak traktuje się okazy nie tylko u nas ale i na całym świecie. Dla fotki i własnego poczucia się zdobywcą http://www.m...ish/reds2-1.jpg. Odnalazłem to przypadkowo na jednej ze stron oferujacych wędkowanie na Alasce.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Wędkarskie stowarzyszenie o ideach nieco odmiennych od promowanych przez PZW. Szczególnie uważnie przeczytaj zatem nagłówek tej strony: Stowarzyszenie Wędkarzy Internautów . Szybko zrozumiesz różnicę i kto wie, może się do niego przyłączysz.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).