Right menu

Szukaj

Reklama


Strony www

Od roku utworzono strony www.pzw.org.pl pod którymi są linki ("terenowe") do stron okręgów. Lubelski ma adres:
http://www.pzw.org.pl/lublin/

Wchodząc tam, można znaleźć zarówno stary adres (który podałeś) jak i adres naszej komisji, albo wejść na linki Kół.

Materiały na sronie okręgowej są aktualizowane, na razie nie ma pewnie jeszcze materiałów z poniedziałkowego zebrania plenarnego ZO, które zajmowało się wieloma sprawami i temat wód górskich nie był najważniejszy. Materiały wymagają opracowania i na pewno ukażą się wkrótce.
Informacje zamieszczane na stronie Komisji też są zamieszczane z jakimś poślizgiem - nie da się niestety inaczej. Ostatnio trochę nam się nazbierało . W każdym razie nie zamieszczamy tam informacji sprzecznych, kto szuka, ten na pewno w końcu znajdzie

Pozdrawiam
Andrzej
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Witam wszystkich Kolegów !
Przeglądając dziś strony Okręgowej Komisji do Spraw Gospodarki Rybami Łososiowatymi i Lipieniem ZO PZW w Lublinie natknąłem się na następujący komunikat:

Z ostatniej chwili!!!
Wczoraj ZO przyjął wymiar pstrąga i lipienia na 35 cm i limit 2 szt. dziennie!!!
Przywrócono też staus rzek górskich Urzędówce i dwom odcinkom Wyżnicy!!!


Myślę, że to interesująca wiadomość dla wszystkich miłośników wód górskich z okręgu lubelskiego.
Pozdrawiam.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: eZ Publish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).