Right menu


rurki

ten adres to www.fishing.pl a konkretnie zaytaj mnie o to tylko opowiedz gdzie chcesz łowić, jakie ryby, jakie jest dno, ile waży zestaw, jak daleko łowisz no i jak głęboko
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Mateusz Sławiński

Od 2 lat zabawiam sie metodą drgajacej szczytówki. Łowie wędkami do 50 i 60 c.w. 3-3,6 m takie zupełnie wystarczają mi na moich rewirach. Zwykle w moim zestawie znajduje sie koszyczek zanętowy, żadziej ciężarek (tylko w rzekach gdy bawie sie paternosterami). Kilka razy próbowałem łowić z rórkami antysplątaniowymi ale notowałem znacznie więcej splątań zestawu niż gdy koszyk na krętliku montowałem bezpośrednio do żyłki głównej.
Może popełniam jakiś błąd?? Poza tym łowiąc z rurką odnotowuje znacznie mniej skutecznych zacięć ryby. Może ktoś z kolegów wędkarzy objaśni mi ten cód nazywany rórką antysplątaniową?? Jak narazie dla mnie jest to kolejny niepotrzebny gadzet na który wydaje sie kilka groszy ale zawsze...
A może rurki przygają sie przy cięższych zestawach a przy takich jakj moje można je pominąć??

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Fundusze ETF na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Fundusze ETF: ETF.COM.PL Analizy, ranking, aktualności, informacje, ryzyko, regulacje prawne, wydarzenia w Polsce i na świecie, rynek giełdowy, podstawy i zasady inwestowania.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).