Right menu

Szukaj

Reklama


To dość proste

Dariusz Żbikowski

To jest tak Dawidzie:

RybieOko istnieje mniej więcej od 1997 roku. Jest portalem redagowanym w 100% przez jego użytkowników.
Jedni z nich wnieśli dużo w jego zawartość i treść a inni mniej. Nie dziw się zatem, że logując sie po raz pierwszy uzyskałeś standardowy tytuł "Gościa". Jeśli pobędziesz z nami dłużej, wniesiesz także coś od siebie do zawartości tej strony, to po pewnym czasie .... może "trafi" Cię również tytuł "profesora RO".

Innymi słowy, tytuły przyznawane na RO oddają wkład poszczególnych osób w jego rozwój (tym samym oddają równie czeęsto ich wędkarską wiedzę).

PS. Tytuły przyznaje jak na dziś pewien program/automat, czyli sam komputer, a jak to robi ... to pozostaje nadal tajemnicą wyłącznie admina .

Pozdrawiam,
Darek

---
Admin jest zawsze górą

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

zalogowałem sie i jestem jako gośc ainni mają np profesor czemu ja tak niemam o co w tym chodzi czy ktoś mógł by mi wytłumaczyć


dawid6janik@wp.pl

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Dyskusje wędkarskie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).