Co sie przejmujesz.. :)

Tomasz Płonka

Jakby kto chciał, to się zapisze i poogląda więcej, czyli tą część wewnętrzna, innym do niczego nie potrzebną. Bo skoro się nie zapisali, to po co im wiadomości o przygotowywanych działaniach, spotkaniach itp?
Z drugiej strony, nic się chyba szczególnego nie dzieje, albo nie ma czasu nikt nic wpisać, bo przez rok 2008 nie zauwazyłem wielu nowych informacji na stronie SWI, nieregularnik chyba też padł, bo ileż tekstów może wymyslić 30-osobowy klub?

Siaty Won!
T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2071

Liczba listów: 8435

Ryszard Siejakowski

RO mocno podupadło na zdrowiu. Od pewnego czasu panuje tu wszechogarniajacy marazm. Dawni bywalcy i animatorzy RO gdzieś wypsiali. Spotykam znane nazwiska na WCWI czy Pogawędkach Wędkarskich. Cisnie sie zasadnicze pytanie. Co się stało? Dlaczego, kiedyś najaktywniejsza i najlepsza wędkarska witryna internetowa, przeżywa ewidentny kryzys. Czy ma to charakter kryzysu wieku dojrzałego, czy jest inna, głębsza przyczyna takiego stanu rzeczy. Nie mówię tego złośliwie czy kpiaco ale z autentycznym zaniepokojeniem i głęboką troską. Może trochę na wyrost ale bez egocentryzmu i egzaltacji, czuję się jednym z wychowawców dziecka, zwanego Rybim Okiem. Prokreacja nastapiła znacznie wczesniej niż stałem się czynnym uczestnikiem portalowego życia. Udało mi sie „spłodzić” ponad sto artykułów. Jednych lepszych, drugich gorszych a jeszcze innych po prostu beznadziejnych. Ale tak to już jest, że nie wszystko co wyjdzie spod paluchów klawiatury jest dobre.Postów to zapewne można by liczyc na tysiace. Dzisiaj gdy patrzę, jak na forum pojawia się jeden post na kilka dni, to przecieram oczy ze zdumienia. Przecieram je tym mocniej, gdy patrze na dół strony a tam liczba wizyt na stronie wynosi ponad pięćdziesiąt tysięcy. To do mnie nie dociera, że na ponad pięćdziesiąt tysięcy wejść, nikt nie raczył nic wpisać na forum. Nie miał ochoty napisać artykułu czy chocby krótkiego opowiadania. Czy rzeczywiście o wędkarstwie już wszystko powiedziano? Czy nie ma juz o czym pisać? Patrze na listę moderatorów. Nie wiem czy aktualna czy tylko PRO FORMA. Moderatorem być, to nie tylko wzywanie do podania prawdziwych danych osobowych. Moderatorem sie jest gdy sie czynnie moderuje strone portalową. Jeśli chcecie byc moderatorami tylko po to aby Wasze nazwiska figurowały na winietca strony internetowej to raczej dajcie sobie spokój. To nie o takie RO walczyliśmy, jakby powiedział klasyk z Gdańska. RO bez forumowiczów, bez autorów tekstu nie ma sensu. To jak strona słabiutkiej firmy aktualizowana raz na trzy lata. Jest mi smutno. Tym bardziej, że sam mam określone problemy zdrowotne i trudniej mi być tak aktywnym jak kilka lat temu. Ale przecież są inni, którzy powinni pociagnąć ten wózek. Praktycznie tylko strona FOTO ma się dobrze i jest tam niezły ruch, na pozostałych tragedia. Myslałem, że się cos dowiem o początku sezonu trociowego. Nie dowiedziałem się. Może o sezonie pstrągowym? Nic. Cisza. Pewnie nie ma ani pstrągów ani troci. Nic nie ma jakby powiedział kandydat na Prezydenta, Kononowicz. Chociaz jest coś. To coś to Kowalszczyzna. Ta sie ma coraz lepiej. To swoisty rodzaj sprzężenia zwrotnego, gdy coraz gorzej z rybami tym Kowalszczyzna coraz mocniejsza. I to by było na tyle. Przeczytajcie, zastanówcie się czy nie ma w tym co napisałem, trochę racji.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: eZPublish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).