REGULAMIN

Czuję się zobowiązany wtrącić.Jeżeli ktoś publikuje materiały to tym samym wyraża zgodę na ich wykorzystywanie.Oczywiście każdy kto je wykorzystuje ma obowiązek podać żródło ich pochodzenia i to chyba wszystko.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2070

Liczba listów: 8434

Z Waszych wypowiedzi wynikają nowe, poniższe punkty Regulaminu. Jeśli ktoś jezcze widzi jakieś dodatkowe lub się niezbyt zgadza z tymi to proszę o stosowny komentarz.

A) Wulgarne zachowanie bądź wypowiedzi mogą skutkować zablokowaniem konta użytkownika
B) Artykuły mające charakter postu, posty nie związane z tematem danego forum lub wątku, mogą być skasowane lub przeniesione w inne miejsce.
C) Oceny zdjęć i artykułów nadawane przez poszczególnych użytkowników mają wpływ na ocenę ogólną zależą od przyznanego użytkownikowi statusu (Bywalec*2, Weteran*3. Profesor*5, Moderator i Administartor * X )
D) Nowy post/wątek może zostać powtórzony przez autora w odstępie nie krótszym niż 3 dni, w innych przypadkach może być skasowany.
E) Wykrycie przez Moderatorów przypadku oceniania własnych (pod innym Loginem/Nickiem) zdjęć, artykułów i innych obiektów skutkuje zablokowaniem OBU kont danego użytkownika.
F) Zakazana jest publikacja jakichkolwiek materiałów bez zgody ich autora (dopuszcza się jednak użytkowanie wcześniej opublikowanych obiektów do innych celów (np. użycie czyjegoś, opublikowanego już na Rybim Oku, zdjęcia we własnym artykule).
G) Zdjecia które uzyskały trzy oceny "Bardzo złe" - mogą zostać usunięte z przez Moderatorów

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Staramy się wykonywać dobre pozycjonowanie stron. Przykładowo tę stronę, firmy zajmującej się nadrukiem etykiet tekstylnych, Metki tkane pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).