Anonimy

Dariusz Żbikowski

Tego że Anonimom nowe RO nie będzie "w smak" to się raczej spodziewaliśmy.

Pozdrawiam,
Darek

---
Admin jest zawsze górą

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

"Stare" Rybie Oko, w moim odczuciu i moich znajomych było prawie doskonałe. Wystarczyło wyeliminować anonimowość i to wszystko. Wygląd, sposób nawigacji, łatwość komunikowania się i prostota obsługi czyniły ten portal wyjątkowym i jedynym ulubionym, który odwiedzałem codziennie.
"Nowe" Rybie Oko, już takie nie jest, a szkoda. Otrzymałem w tej sprawie kilkanaście listów od aktywnych użytkowników "starego" Rybiego Oka. Wszyscy podzielają mój pogląd i zastanawiają się nad zmianą portalu, w którym będą chcieli przebywać.
Nie jestem anonimem, ale nie ma sensu abym się rejestrował, jeżeli tylko sporadycznie będę tu zaglądał

Serdecznie pozdrawiam

Roman Ostrowski

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Systemy zarządzania relacjami z klientami CRM Odoo Od kilku już lat wdrażamy różne wersje tego systemu, także w wersji typu Enterprise

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).