Right menu

Szukaj

Reklama


Jakiekolwiek stowarzyszenie nic nie zdziała

Ciągle czegoś szukam

bez państwowej instytucji zajmującej się ochroną zasobów naturalnych, bez sądów traktujacych niszczenie natury jako przestępstwo guzik się zmieni.
Tzw Min. Ochrony Środowiska to jedna wielka i kosztowna przechowalnia której jedynym osiągnięciem jest trwanie.

pozdrawiam

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Ciągle czegoś szukam

odżałujcie te 7 złociszy i zainwestujcie je w WŚ nr 1/2006. Na stronie 62 jest artykuł pt. Prywatny Okręg PZW. Przed przeczytaniem owego proponuję jeszcze raz zapoznać się z przemówieniem prezia et consortes i dokumentami okołozjazdowymi. Generalnie to ciekawy przyczynek do tezy o zasłużonych działaczach

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Systemy CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).