Right menu

Szukaj

Reklama


to jakaś paranoja na tym onecie

niestety do każdego artykułu są tak denne komentarze... nie ważne czy to taniec z gdwiazdami, Małysz, Kubica, Kuszczak czy cokolwiek innego ale zawsze pojawiają się tego typu komentarze. To przykre ale społeczeństwo zamiast się rozwijać mając coraz większe możliwości kontaktowania się zaczyna się uwsteczniać. Oczywiście nie można wszystkich wrzucić do jednego wora... niestety więcej jest bzdur napisanych przez idiotów niż mądrych wypowiedzi autorstwa inteligentnych ludzi- może ci inteligentni to ignorują ale jaka w tym metoda?!
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Jarosław Szczepaniak

Po wczorajszym niefortunnym skoku Małysza, dzisiaj na Onecie psy na nim wieszają. Chamstwo, prostactwo i kołtuneria!
Jak dobrze skacze to jest dla wszystkich OK. Jak tylko spadnie gdzieś na ciut dalszą lokatę, to już jest nikim.
Ale żaden baran nie docenia tego, że przez tyle już lat wciąż utrzymuje się w ścisłej czołówce.
Ja osobiście przeżyłem wczoraj prawdziwy horror! Jak zaczęło nim rzucać w powietrzu, to tylko patrzyłem, aby udało mu się szczęśliwie wylądować. Aż mi dech zaparło! W nosie z wygraną, w nosie z liderowaniem. Zdrowie ważniejsze!

Jak zwykł mawiać w takich sytuacjach nasz słynny komentator - "Powróciliśmy z dalekiej podróży"...
Ot, Adam pokazał prawdziwą klasę wychodząc z tego cało. A ilu się nie udało?

Pozdrawiam. Jarek

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pewne, hobbystyczne zainteresowania genealogiczne spowodowały, że zawartość domeny Nazwisko.pl zamierzamy w przyszłości rozwinąć i zbudowac w oparciu o nią dość obszerny serwis.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).