Right menu

Szukaj

Reklama


Zmiany?

Dariusz Żbikowski

Kiedyś zmiany były konieczne! System po prostu nie wyrabiał. Być może niektóre rozwiązania okazały się nieszczęśliwe, cóż robione były w najlepszej wierze.

Chmurki, jednak są aktywne nadal, nic się w tym zakresie nie zmieniło!?!? Zaskakujesz mnie!
Tytuły i blokada edycji - to da się zrobić i było robione dla nowej wersji. Zrobię to w wolnej chwili gdy taką znajdę i w obecnej wersji.

I ja zauważyłem, że RO wypada uprościć, jednak prace stanęły mimo zaawansowania ich gdzieś w 60 procentach. Mimo wszystko mam jednak nadzieję że te pozostałe 40% nowej skóry RO jednak kiedyś dokończę. Czy ruszą i ożyją ostatecznie takie dodatkowe adresy jak np. wiki.fishing.pl (gotowy tylko brak głównego admina dysponującego czasem - może są chętni?), blog.fishing.pl, fly.fishing.pl (te były także w planie i w 70% realizacji) ... tego nie wiem, życie pokaże.

Pozdrawiam,
Darek

---
Admin jest zawsze górą

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Tomasz Płonka

No jak fajnie jest zajrzeć na RO. Te same posty co tydzień temu, nic się nie przeoczy, nic nie ucieknie, żadna gorąca dyskusja człowieka nie ominie. Komfortowo.
Ciekawe, kiedy RO osiągnie poziom "jeden wpis na rok", podobnie jak jeden z pierwszych portali "na muche". Podobnie jak strona SWI. Myslę, że poprzestanę na czytaniu newslettera, to wystarczy żeby być poinformowany o wszystkim co nowego na RO. Teraz dopiero doceniam pomysł tego Tygodnika.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Archiwlane strony wędkarskie "Rybiego Oka". Wędkarstwo - archiwum Cały szereg informacji i artykułów o wędkarskim hobby. Jest co czytać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).