Right menu

Szukaj

Reklama


z sieci tez

Tez polecam kupowac ale mozna tez sciagnac PDF tutaj: http://www.w...?show=9WS052006
Dobrze bo mozna to zrobic nawet dlugo po "wyjsciu" z polek numeru majowego.
Drukowac, podpisywac, wysylac, drukowac, podpisywac.....

Tomek.

tomaszek

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Tomasz Płonka

Zachęcam do kupna WŚ , gdzie jest wydrukowana petycja do władz RP w sprawie niebudowania zapór na rzekach. Instrukcja obsługi:
1. Kupić gazetę
2. Zrobić kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt kserokopii petycji
3. Zebrać tak duzo podpisów ile się da ( ja już zebrałem w pracy od wszystkich pod rygorem że wywalę z roboty jak ktoś nie podpisze )
4. Zapakować w kopertę i wysłać na podany adres

Przypominam, że dalej jest podpisywana petycja w sprawie zlikwidowania siatek na wodach śródlądowych. Wojnę z siatami prowadzi już od dłuższego czasu WŚ, dołózcie swój podpis po każdą z petycji. Chyba, że komuś się nie chce, to niech się ugryzie w nos i dalej narzeka na brak ryb.
Do Ewy - rozumiem że twoja szkoła wysle tyle podpisó ile ma uczniów i nauczycieli

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Żbikowski - drzewo genealogiczne

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).