Right menu

Szukaj

Reklama


słabo

Wojciech Łęcki

Oczywiście ,że tu zaglądam w końcu to "moje" forum. Tylko jakby mniej mam do kogo pisać. Co do wyników w tym roku to słabo. Woda na Sanie wysoka i na specu brało słabo i tylko małe. Na Wiśle żaden na razie u mnie nie przekroczył czterdziestki ale byłem tylko dwa krótkie wypady na kilka godzin.
Co do nauki rzucania to klasa 7-8 jest w moim pojęciu klasą trociowo-szczupakową

Lecek

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Witam.
Tak jak w temacie szukam pierwszej muchówki #5/6 o dł. 275-270 cm. Na kijek mam przeznaczone ok 200 zł. Ma być użytkowana do sznura DT5 i do połowu na suchą i nimfe. Oczywiście jako pierwsza wędka muchowa będzie służyła równierz do nauki rzutów.
A teraz konkretne pytania
- jaki model byście polecili tj marka i akcja ( słyszałem wiele pozytywnych opinii o Kongerze World Chapion Fly i cena odpowiednia)
- czy faktycznie jest najłatwiej nauczyć się rzutów wędką o akcji średniej ( w/w Konger taką posiada? ewentualnie poprosę o inne propozycje kiji o takiej akcji) czy lepsza akcja fast ( też czytałem takie opinie)
- jaka jest różnica między 2-składami a 4-składami w akcji, wagowo te 4 cz. jest wg. katalogu o 35 % lżejszy - dlaczego?
Pozdrawiam

ps. jeśli już taki wątek był to zaznaczam, że zależy mi na aktualnej ofercie

Wesołych Świąt

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Świat Druku - ciekawe urli

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).