Witaj!

Cieszymy się, że jesteś. Bardzo nam miło.

Wędkarstwo stwarza duże możliwości i trudno ogarnąć wszystko. Po pewnym czasie każdy wybiera z tego to coś dla siebie. Najczęściej dotyczy to albo:
1. wody, nad którą się bywa najczęściej (ba każda jest troszkę inna i w każdej łowi się troszkę inaczej.
2. metody wędkowania, którą najbardziej się lubi,
3. ryb, za którymi się jeździ najczęściej.
4. ulubionych ryb, łowionych ulubioną metodą, w ulubionej wodzie.
)
Wybierz to, co Ci najbardziej pasuje. Wtedy będziesz mogła dobrać sobie i sprzęt i zgromadzić wiadomości, a być może za jakiś czas zainteresuje Cię inne wędkowanie.

Rybie Oko odwiedzają różni wędkarze i choć nikt się nie zna na wszystkim, to pewnie zawsze znajdzie się ktoś, kto Ci chętnie pomoże.
Pozdrawiam!
Andrzej
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Anna Górecka

Zaglągam na forum i co? Nie widzę żadnej kobiety. Może to nie mniejsce dla nas ale mam nadzieję że nie jest ta str zastrzeżona tylko dla płci męskiej. Licze że przyjmniecie koleżankę bez problemu. Ale zmierzam do setna sprawy. Łowie od niedawna, dopiero jakieś dwa lata. Zdobyłam 3 mniejsce na zawodach Bursztynowego Dorsza ale to było szczęście początkującego. Czytam sporo wiadomości wędkarskich ale jest ich tyle że trudno mi to wszystko opanować. Mogłabym liczyć na pomoc by mi ktoś udzielił kilku korepetycji? Poprowadził przez ten gąszcz informacji. Z góry serdeczne dziękuję. Anna z Warszawy gg5927193

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: System open source ERP - innowacyjna technologia: OpenERP to jedna aplikacja dla całego Twojego biznesu.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).