re

Nie mam zdania na temat pism wędkarskich. Nie kupuję tego z jednego powodu: zbyt dużo reklam, zbyt mało konkretnych informacji. Wolę net
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Jakie jest wasze zdanie na temat Pisma Wędkarski Świat ?

Ilość stron 100.

Reklama na całą stronę - 16 str.
Reklama na pół strony - 23 str.
Reklamy drobne - 2 str.
Reklamy z konkursami lub konkursy z reklamami - 2 str.
Sklepik wędkarski - 8 str.
Rekordowe ryby - 6 str.
Teksty sponsorowane - 2 str.

Strony z tekstem dot połowu,porad,ciekawostek - 46 str.Połowa każdej ze stron to zdjęcia !!!

Ciekaw jestem jakie są wasze opinie ja nie komentuję.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Kiedy wybrać się na ryby? Będą dziś brały czy nie? Na tem pytanie odpowie Ci księżycowy Kalendarz brań Jak wiadomo, księżyc ma wpływ na wiele zjawisk zachodzących na ziemi, na brania ryb także.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).