Right menu

Szukaj

Reklama


Góry masz przed oczami na codzień

Ciągle czegoś szukam

a ja biedny robaczek sporo się muszę napracować by zatrzeć widok kominów i blokowisk Warszawy. Tego Ci zazdroszczę. A tzw. media ze swoim szczekaniem to pikuś przy nich.

samozwańczy prezes KTJW (Klubu Tylko Jednej Wędki) Sławek

pozdrawiam

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Ryszard Siejakowski

Z przyczyn niezależnych od siebie, musiałem zrobić sobie małą przerwę w czynnym życiu RO. Co prawda zdarzało mi się od czasu do czasu powchodzić na strony RO ale był to udział bierny. Po półrocznej przerwie i przejściu małej aklimatyzacji, próbuję znależc ducha dawnego RO. Ale obecne RO więcej mi przypomina grobowce w Dolinie Królów niż pełne życia forum wymiany poglądów. Czy naprawdę już nie mamy sobie nic więcej do powiedzenia. Wpisów w ciągu tygodnia, jak na lekarstwo. Artykuły piszą ostatni mohikanie jacy się ostali. Ludziska opamiętajcie się. Polska nie składa się tylko z gnomów z PiSu, którzy dokonali tego czego nie zrobiła komuna przez 40 lat, napuszczając jednych Polaków na drugich. Mamy swoje hobby, swoje doświadczenia, pytania i wątpliwości. Mamy swoje sukcesy i porażki. Swoich kolegów, przyjaciół i wrogów. Wędkarstwo jest piękną pasją, która jak rzadko która może uczulać na to, co dzieje się z naszym naturalnym otoczniem. Warto pisać o tym co zauważamy w czasie naszych wędkarskich eskapad, bo jest o czym pisać. Warto pisać o "mądrych chłopach-bandziorach", którzy bezlitośnie wycinają pomniki przyrody na nadrzecznych łęgach, głęboko w dupie mając jakiś tam dwustuletni dąb, na którym zawieszono stosowną tabliczkę. Warto pisać o wędkarzach bandziorach, którzy rżną niemiłosiernie szczupaki na Warcie w okolicach Wronek i Sierakowa. Tyle lat ich tam nie było a teraz się pojawiły, to trzeba "odrobić" straty z lat ubiegłych. Karta musi się zwrócić. Warto pisać o chłopkach cwaniaczkach, którzy chcąc oszczędzić na wywozie śmieci, bez skrupułów wywalą je do najbliższego lasu czy w pobliżu zarośniętego brzegu urokliwej rzeczki. Oto Polska właśnie, członek wielkiej europejskiej rodziny, zapaskudzona przez lud dumnie mieniący się katolickim wyznaniem i patriotycznym uniesieniem. Pewnie z tego chrześcijańskiego i patriotycznego obowiązku, coraz więcej śmieci w lesie i coraz mniej drzew na nadrzecznych łęgach. Temat, goni temat. Wystarczy się tylko rozglądnąć, zrobić parę zdjęć i udokumentować to panoszące się powszechnie łajdactwo.
Pozdrawiam wszystkich, Ryszard.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności, gdy chesz pooglądać piękne Zdjęcia wędkarskie ryb i przyrody, kliknij na wskazany link. Jest co pooglądać! Każdy hobbysta wędkarz winien być raczej zadowolony.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).