Right menu

Szukaj

Reklama


Moja szwagierka ma na to ciekawe określenie

Ciągle czegoś szukam

"Trzepanie się". Trzepią się w mediach różni ludzie o bardzo różnej prowieniencji. Ja bym wolał jak piszesz NIC NIE USPRAWIEDLIWIA ZŁA, nie możemy oglądać się na politykόw i szukać usprawiedliwienia w czyichś winach. Za to, co sami robimy, jesteśmy sami odpowiedzialni. Badźmy sami uczciwi i przyzwoici, wtedy łatwiej będziej się nam wszystkim żyło. Bądźmy tacy dla samych siebie..
Ino mi nie idzie bo wystarczy jeden idiota wybierany wielokrotnie przez trzepaków by cała moja praca poszła "w ......u". Co gorsza takich mamy z roku na rok więcej.

I nie zwalajmy winy na media a nauczmy się czytać i słuchać ze zrozumieniem. To wszystkim wyjdzie na zdrowie. Sprawiedliwość czy prawo musi być constans a zmienne w zależności od zapotrzebowania. I tu leży pies pogrzebany.

Przepraszam wszystkie psy.

pozdrawiam

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Ryszard Siejakowski

Z przyczyn niezależnych od siebie, musiałem zrobić sobie małą przerwę w czynnym życiu RO. Co prawda zdarzało mi się od czasu do czasu powchodzić na strony RO ale był to udział bierny. Po półrocznej przerwie i przejściu małej aklimatyzacji, próbuję znależc ducha dawnego RO. Ale obecne RO więcej mi przypomina grobowce w Dolinie Królów niż pełne życia forum wymiany poglądów. Czy naprawdę już nie mamy sobie nic więcej do powiedzenia. Wpisów w ciągu tygodnia, jak na lekarstwo. Artykuły piszą ostatni mohikanie jacy się ostali. Ludziska opamiętajcie się. Polska nie składa się tylko z gnomów z PiSu, którzy dokonali tego czego nie zrobiła komuna przez 40 lat, napuszczając jednych Polaków na drugich. Mamy swoje hobby, swoje doświadczenia, pytania i wątpliwości. Mamy swoje sukcesy i porażki. Swoich kolegów, przyjaciół i wrogów. Wędkarstwo jest piękną pasją, która jak rzadko która może uczulać na to, co dzieje się z naszym naturalnym otoczniem. Warto pisać o tym co zauważamy w czasie naszych wędkarskich eskapad, bo jest o czym pisać. Warto pisać o "mądrych chłopach-bandziorach", którzy bezlitośnie wycinają pomniki przyrody na nadrzecznych łęgach, głęboko w dupie mając jakiś tam dwustuletni dąb, na którym zawieszono stosowną tabliczkę. Warto pisać o wędkarzach bandziorach, którzy rżną niemiłosiernie szczupaki na Warcie w okolicach Wronek i Sierakowa. Tyle lat ich tam nie było a teraz się pojawiły, to trzeba "odrobić" straty z lat ubiegłych. Karta musi się zwrócić. Warto pisać o chłopkach cwaniaczkach, którzy chcąc oszczędzić na wywozie śmieci, bez skrupułów wywalą je do najbliższego lasu czy w pobliżu zarośniętego brzegu urokliwej rzeczki. Oto Polska właśnie, członek wielkiej europejskiej rodziny, zapaskudzona przez lud dumnie mieniący się katolickim wyznaniem i patriotycznym uniesieniem. Pewnie z tego chrześcijańskiego i patriotycznego obowiązku, coraz więcej śmieci w lesie i coraz mniej drzew na nadrzecznych łęgach. Temat, goni temat. Wystarczy się tylko rozglądnąć, zrobić parę zdjęć i udokumentować to panoszące się powszechnie łajdactwo.
Pozdrawiam wszystkich, Ryszard.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Darmowy ERP i CRM - OpenERP - obecnie nazywany Odoo

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).