Samodzielne zbrojenie wędzisk

O ile pamiętam nie ma takiego opracowania w polskojęzycznych wydawnictwach książkowych. Coś niecoś sobie przypominam, że chyba w latach sześćdziesiątych, kiedy nasze wędkarstwo pod względem sprzętowym było jeszcze bardzo "zgrzebne", ktoś coś publikował w "WW" na ten temat. Ale "dokopać" się do prawdopodobnej tylko publikacji... syzyfowa praca!. Natomiast wątpię, czy we współczesnych wydawnictwach anglojęzycznych coś takiego jest. Jedyny tekst na ten temat i to w starej angielszczyźnie jaki znam i posiadam, to traktat o wędkarstwie Juliany Barnes z 1496 roku. Patrz: http://www.f...tyse_index.html
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Kiedys juz o to pytałem jak w temacie. Najchętniej polskojęzyczne, ewentualnie anglo. Niekoniecznie nowe. Czy w ogóle ktos w Polsce wydał publikacje na ten temat?

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Dobre i tanie domowe jedzenie Bar Łódź

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).