Right menu

Szukaj

Reklama


znów karpiarze

Ogólnie rzecz biorąc łowię już łądnych parę lat i wydaje mi się, że umiem zlokalizować ryby, choć do tej pory łowiłem raczej mniejsze sztuki prawie wyłącznie na odległościówkę. Myślę, że z tym sobie poradzę... Nie wiem za to czym się różni kulka zanętowa od przynętowej i prosiłbym o jakieś 2 zdania wyjaśnienia. Chciałem także zapytać o to: "Przyponów staraj się używać tak krótkich jak to tylko możliwe, i tak długich jak ci na to pozwoli łowisko." Nie wiem co to znaczy

Zbiornik nie jest kopalnią. Jest to zaporówka retencyjna na podkarpaciu (to nie jez. solińskie). U nas w regionie granit raczej nie występuje . Mamy za to mnóstwo innych skał .

Dziękuję za rady... z pewnością z nich skorzystam i zapraszam na ryby na zbiornik, o którym mowa Oczywiście mam na uwadze że mieszkam na końcu świata ale gdyby kolega (nie wiem jak powinienem się zwracać- mam 20 lat) zechciał to podam namiary i zapraszam na wspólne wędkowanie.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Dopiero zaczynam swoją przygodę z kulkami i nie wiem jak dobierać rozmiar. Wobec tego mam pytanie: jak duży musi być karp żeby zjadł kulkę 16mm i 20mm albo ogólnie- na jakie kulki jakie karpie biorą? I jeszcze chcialem dowiedzieć się jaki rozmiar haczyków stosować, powiedzmy do kulki 20mm... pozdrawiam

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Open source ERP

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).