Jasne

Zgadzam się z Tobą w stu procentach...jednak dają przecież do kołowrotków oliwki...po coś to robią...gdzieniegdzie pokazują, żeby kapać w miejsce łamania kabłąka, gdzie indziej, że po zdjęciu szpuli kapać do środka...ale ile, jak często tego nie piszą...jak wróci moja Daiwa i okaże się, że niczego nie wykryli..a pewnie tak będzie to wtedy rozbiore ją na części...i co z tego, że jej nie złoże...przynjmniej poznam budowę kręcioła....a i grunciaże na Warcie beda sie cieszyli... Po tym jak mi ją deszcz wypłukał pojechałem do jednego sklepu i gośc stwierdził żebym popsikał WD-40 he he...fakt faktem, że zanużanie w wodzie pomagało na jakieś 30 minut... Kiedyś kupowiałeś dobry kołowrotek to miałeś go przez 10 lat i chodził cicho...a teraz...kosmiczne materiały i technologia z F1 nie pomagają...ale to tak jak z Mercedesami...jest dokładnie to samo...kiedyś mietek przejeżdzał 500 tys. i nic, a teraz po dwóch latach zaczyna rdzewieć...
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Witam serdecznie!!! Po przeanalizowaniu błędów popełnionych w tym sezonie nasówa mi się między innymi jedno ważne pytanie...być może ktoś wypowie się na temat tego jak poprawnie użytkowac kołowrotek.
To znaczy, czego nie robić..np typu rwanie żyłki trzymając wędzisko i żyłkę i zaczep w jednej lini itp.... Jak dbać o kręcioł, jak i gdzie smarować, jak często i czym....Jak postępować łowiąc przy ujemnej temp. jakich wielkości i modeli używać do różnych technik....??? - wszystko co pomoże w uniknięciu niespodziewanych problemów ze sprzętem...użyteczne informacje nie tylko dla najmłodszych wędkarzy. Informacje o tym jak Wy dbacie o swój sprzęt będą bardzo użyteczne.
Pozdraiwm serdecznie i zachęcam do wymiany spostrzeżeń na ten temat.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Wędkarstwo

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).