Right menu

Szukaj

Reklama


Masz rację Tomku

Lepiej tam niż na przykład w Sandomierzu...Tak czy siak zrobią kolejne bajoro...

Minister Gawłowski wyjaśniał politykę obecnego rządu; po "pierwsze odrzucamy skrajne pomysły, pozostawienie tamy we Włocławku w obecnym stanie oraz jej rozbiórkę jako pomysł najbardziej szkodliwy dla środowiska."

Ja nie rozumiem, co ma na myśli minister mówiąc, że rozbiórka jest pomysłem mogącym najbardziej zaszkodzić środowisku...Jedyny argument na nie jaki mi przychodzi do głowy to syf na dnie powyżej tamy. Rozbiórka tak wielkiej tamy to chyba w ogóle nie wchodzi w grę bo póki co jesteśmy za biedni i za cieńcy żeby coś takiego w ogóle zrobić...Ale mówienie, że to zaszkodzi środowisku to chyba jakaś pomyłka...
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Gdańska Grupa Energa chce wybudować na Wiśle pod Włocławkiem elektrownię wodną. Wartość inwestycji szacowana jest na ok. 2,5 mld zł. Spółka podpisała już list intencyjny o współpracy przy budowie drugiego stopnia wodnego w rejonie Nieszawa-Ciechocinek. Ma być on usytuowany około 20 km poniżej starej zapory, podpierając ją spiętrzoną wodą.


- Potrzeba zabezpieczenia stopnia włocławskiego przed ewentualną awarią budowlaną jest oczywista dla wszystkich środowisk, a przez mieszkańców doliny Wisły poniżej Włocławka od dawna wyczekiwana. Ta inwestycja jest dla nas zadaniem priorytetowym - zagwarantuje bezpieczeństwo mieszkańcom doliny i stworzy impuls rozwojowy dla nadwiślańskich gmin naszego województwa - ocenił Piotr Całbecki, marszałek województwa.


Argumentacja Pana marszałka jest niezwykle przekonująca i merytorycznie nie do podważenia.....No i tym sposobem zabudujemy Wisłę do jej źródeł w parędziesiąt następnych lat bo przecież zawsze ktoś mieszka poniżej spiętrzenia, a o bezpieczeństwo mieszkańców przecież trzeba dbać...

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Hobbystycznie założona strona genealogiczna Drzewo rodzinne oparta o Webtrees. Można znaleźć na niej sporo różnych nazwisk. Bardzo ciekawe materiały źródłowe z parafii Grążąwy.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).