Right menu


Szlak człowieka trafia...

Dopiero co odbyły się manifestacje a już temat powraca i to z jaką siłą...Zapomniałem dodać, że gdyby Pan Marszałek nie wiedział to dla środowiska wędkarskiego jedyną oczywistą potrzebą jest zburzenie tego gówna.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Gdańska Grupa Energa chce wybudować na Wiśle pod Włocławkiem elektrownię wodną. Wartość inwestycji szacowana jest na ok. 2,5 mld zł. Spółka podpisała już list intencyjny o współpracy przy budowie drugiego stopnia wodnego w rejonie Nieszawa-Ciechocinek. Ma być on usytuowany około 20 km poniżej starej zapory, podpierając ją spiętrzoną wodą.


- Potrzeba zabezpieczenia stopnia włocławskiego przed ewentualną awarią budowlaną jest oczywista dla wszystkich środowisk, a przez mieszkańców doliny Wisły poniżej Włocławka od dawna wyczekiwana. Ta inwestycja jest dla nas zadaniem priorytetowym - zagwarantuje bezpieczeństwo mieszkańcom doliny i stworzy impuls rozwojowy dla nadwiślańskich gmin naszego województwa - ocenił Piotr Całbecki, marszałek województwa.


Argumentacja Pana marszałka jest niezwykle przekonująca i merytorycznie nie do podważenia.....No i tym sposobem zabudujemy Wisłę do jej źródeł w parędziesiąt następnych lat bo przecież zawsze ktoś mieszka poniżej spiętrzenia, a o bezpieczeństwo mieszkańców przecież trzeba dbać...

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pozycjonowanie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).