No własnie...

Chodzi generalnie o to, ze wymaganą prawem ewidencję połowów zrzucono na koła wedkarskie. I to w ich gestii (a nie pojedyńczych wędkarzy) leży zapewnienie "sprawozdawczości.
Ale jak ktoś chce, to zawsze rejestr - całkowicie dobrowolnie - wypełnić może.. Może nawet Chupa-chupsa za to dostanie. Pobrać można z:
http://www.p...ex.html#rejestr
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Wlasnie przegladam informator dla czlonkow okregu Mazowieckiego na 2006 rok. Na stronie 2 punkt II. c) : "Na wszystkich wodach Okregu Mazowieckiego PZW obowiazuje : rejestracja polowow wedkarskich - zgodnie z Regulaminem Rocznej Oceny Dzialalnosci Kol PZW Okregu Mazowieckiego". Czy moze mi ktos powiedziec o co chodzi??

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: Metki Firma "Wszywka" zaprasza!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).