Right menu

Szukaj

Reklama


odp. liny

ja tylko jednego linuska wyciągnąłem w tym sezonie ale to dla mnie dopiero początek Na moje łowisko linowe wtargnęły płocie w dużych ilościach i ani myślą się wynosić... ale dobrze, że przynajmniej one dobrze biorą bo inaczej nic by się działo. Liny jakoś niechętnie skubią. Łowię na białego robala i na pęczak. Ten ostatni jak do tej pory zupełnie się nie sprawdza.

Pozdrawiam
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Witam szanownych kolegów jak sukcesy w połowach lina.Ja mam już na końcie piec sztuk ale jeden z nich był tylko godny zainteresowania.Jutro wyruszam na weekendowe łowy i planuje konkretnie połowić.Łowił ktoś na parzony móżdżek zwierzęcy ponoć super przyneta ja stosóje kukurydze waniljowa słodzona dodatkowo nece ziarnem gotowany a łowie na puszkową kuku z robalem biały angolkiem.A co najciekawsze liny łapie w miejscu gdzie jest około 3 metry i pełno rdestnic taka głebsza łaka i pole ich codziennych wędrówek hehehe z dala od trzcin.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: Metki Firma "Wszywka" zaprasza!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).