Right menu

Szukaj

Reklama


archiwum

Pewnie jak zwykle nie jestem "probka reprezentatywna" ale u mnie smiga, zawsze smigalo i mam nadzieje ze bedzie tak smigac.
Pytanko: kiedys zdaje sie pojawil sie juz temat, jesli archiwum mialo by byc wyczyszczone, to czy mozliwe jest zrobienie kopii (wszystkiego) na plyty CD, DVD czy cokolwiek.
Chetnie bym kupil czy dostal cos takiego. Nie chce narzekac na zawartosc obecnych stron czy tresci forum (bo sam nic ciekawego tu nie wnosze) ale stare forum czy artykuly mialy " w sobie wiecej wedkarstwa" w tym naszym wirtualnym wedkowaniu.
Tomek

tomaszek

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Uff! I znowu RO ładuje się kilkadziesiąt sekund ... Czasem pojawiają się komunikaty "serwer nie odpowiedział na zapytanie" i dalej nic. Poza tym nie mogę zmienić hasła do logowania... Uzywam Firefoxa jako przglądarki...
Pozdrawiam z nadzieją na lepsze...
Piotr

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: eZ publish to nowoczesny i wydajny wzorzec projektowy - CMF (Content Management Framework). eZ Publish Kod źródłowy dostępny jest na zasadach nieodpłatnych licencji GNU GPL

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).