Right menu

Szukaj

Reklama


nie wszystko

Wiem ze jest togo duzo (dlatego jest dobre) nie mysle o zdjeciach, dowcipach, hyda parku i podobnych...., tylko artykuly i fora.
Pewnie pare dvd po zlotowce i troche wiecej czyjejs pracy i wystarczy.
Wiem ze to sie tak prosto pisze a roboty jest od cholery, tylko troche szkoda puscic wszystko w komin.
Milego weekendu.
Tomek.

tomaszek

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Uff! I znowu RO ładuje się kilkadziesiąt sekund ... Czasem pojawiają się komunikaty "serwer nie odpowiedział na zapytanie" i dalej nic. Poza tym nie mogę zmienić hasła do logowania... Uzywam Firefoxa jako przglądarki...
Pozdrawiam z nadzieją na lepsze...
Piotr

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron WWW

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).