Right menu

Szukaj

Reklama


odp. sandacze

I jakim cudem udaję się Panu wyholować takiego sandała bez przyponów (stalowych, wolframowych)? Nie przecinają żyłki? Ja sądziłem że to prawie nie możliwe chyba że się uda idealnie zaciąć rybę
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Wiem, ze ten temat był już poruszany niejednokrotnie,i ze staje sie to nudne, ale nigdy nie zlapalem tej rybki, a jutro mam zamiar sie na nia wybrac. Chce lowic na filecik albo cala ukleje na małym jeziorku, przeciętne sztuki kolo 1-1,5 kg. Więc tak: jakiej grubosci zyłka, czy moze lepiej dac przypon wolframowy, jakiej długości, jaki numer haczyka, i, jesli ma to znaczenie, jaki kolor haczyka i żyłki? Czy po braniu z zacięciem trzeba czekac mniej więcej tak dlugo jak ze szczupakiem na zywca? Czy trzeba go zacinac równie tęgo jak zębatego?

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Bardzo często nazywane w skrócie SEO jest kluczowym elementem reklamy w Internecie, gdyż właśnie dzięki pozycjonowaniu stron i optymalizacji możemy odnaleźć strony, jakich poszukujemy na co dzień korzystając z wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie stron WWW Każdy potencjalny klient jest przez nas traktowany indywidualnie i dostosowujemy swoje usługi bezpośrednio pod potrzeby Państwa.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).