witam

Andrzej Krawczyk

Ja natomiast lubię eksperymentować lubię połapać wiosną na muchę, latem spławik,grunt i spining natomiast jesień to głównie spining choć nie pogardzę żadną inną metodą. Miewam bardzo mało czasu ale w miarę możliwości staram się bywać nad wodą. Miałem ochotę porozmawiać na chat-cie ale jakoś nie magę się tam zlogować.
Pozdrawiam
Andrzej

andrzej

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Andrzej Krawczyk

Witam
Mam pytanie do wszystkich, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia na temat wędkowania ze spławikiem.
Ostatnio znalazłem na Allegro spławik o nazwie Waggler Cralusso, oglądałem filmy ale jakoś nie przekonuje mnie łapanie na spławik 6 do 20 g. Moje pytanie dotyczy właśnie takiego łapania - co myślicie o korzystaniu z tego typu spławików jak się zachowują przy łapaniu np. płoci.
Pozdrawiam
Andrzej

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Hobbystycznie założona strona genealogiczna oparta o Webtrees: genealogiczne drzewo rodzinne . Można znależć na niej już sporo różnych nazwisk. Bardzo ciekawe materiały źródłowe dotyczące narodzin, zgonów i zawartych związków małżeńskich z parafii Grążąwy.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).