Cralusso

Witajcie,
Przedewszystkim te wagglery służą do wędkowania na dużych odległościach , metodą angielską i są jednymi z najbardziej czułych i najlepiej wykonanych do tej metody spławików. Stosowane na całym świecie przez najlepszych wędkarzy wyczynowych , nie znajdują jednak zastosowania w łowieniu na zestawy standardowe bez wędki matchowej. Osobiście używam ich , od czasu kiedy trzeba było przywozić je z angli lub niemiec za około 9 euro !!!!.
Więcej możecie poczytać na stronie www.wyczyn.pl
Pozdrawiam a jeżeli będzieicie mieli jakieś pytania o metodzie odległościowej piszcie , osobiście łowię już od 7 lat na odległościówkę ( rafalsz1@interia.pl )
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Andrzej Krawczyk

Witam
Mam pytanie do wszystkich, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia na temat wędkowania ze spławikiem.
Ostatnio znalazłem na Allegro spławik o nazwie Waggler Cralusso, oglądałem filmy ale jakoś nie przekonuje mnie łapanie na spławik 6 do 20 g. Moje pytanie dotyczy właśnie takiego łapania - co myślicie o korzystaniu z tego typu spławików jak się zachowują przy łapaniu np. płoci.
Pozdrawiam
Andrzej

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Kancelaria notarialna Łódź

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).