Right menu


Są ludzie i..."ludzie"

Po co się kłócić, jeżeli człowiek odpowiedzialny za zbieranie składek ma problemy z interpretację "słowa pisanego".
Idź do Zarządu Okręgu, tam znajdziesz kogoś, kto właściwie rozczyta zawiłości przepisów...))

Życzę powodzenia, masz całkowitę rację - jeżeli nie przekroczyłeś wieku w chwili opłacania składek i spełniasz wymogi (uczysz się), należy Ci się
opłata zniżkowa.

Pozdrawiam...Piotr - SWI

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Witam. Niedawno byłem oplacac karte w swoim kole. Jestem jeszcze studentem i okazalem legitymacje swoja przy dokonywaniu oplaty. Skarbnik chcial mi naliczyc pelna skladke zamiast ulgowej. Mimo ze jestem rocznik 1982 i 24 lat nie ukonczylem. 25 strzeli mi dopiero za kilka miechow. Upieral sie ze w statucie jest mlodziez uczaca sie do 24 roku. Teraz pytanie, nie skonczylem jest 24 a w statucie wyrazne napisane jest jak byk :
"Składka członkowska ulgowa 50%
1)młodzież szkolna, studenci i żołnierze służby zasadniczej w wieku 16-26 lat,"
Teraz sa pytania nastepujace, powolac sie na statut i klocic sie o swoje czy mimo ze jeszcze nie mam 25 lat to moge placic ulgowa gdyz opcja 24 lata obowiazuje do ich ukonczenia, czyli do 25 urodzin i pelna dopiero zaplacic na przyszly rok.
Przepraszam za brak polskich znakow ale klawiatura jest ang a zmieniac nie moge ze wzgledu na prace.
Z gory dziekuje za pomoc.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Osuszanie budynków - osuszanie ścian łódź

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).