Right menu

Szukaj

Reklama


Reklama

Dariusz Żbikowski

1. To jest forum dyskusyjne a nie miejsce na rekalmę. Jeśli na pięć Twoich postów pięć stanowią wyłacznie reklamowe linki to trudno tu mówić o jakiejkolwiek informacji. Dodatkowo Regulamin forum normuje WYRAŻNIE zarówno miejsce jak i sposób INFORMOWANIA dokonywany przez przedstawicieli firm.

2. O ile mi dobrze wiadomo działy "Linki" i "Baza danych" (jeśli już piszesz o podobnym dziale na FF) przeznaczone są właśnie do tego celu. Nikt Ci nie zabrania z nich korzystać i jakoś nie zauważyliśmy byśmy kiedykoliwiek usuwali z tego miejsca "konkurencję".

3. O tym co nam się opłaca reklamować pozwolisz, że będziemy martwić się sami.

4. Na RO figuruje stosowny link prowadzący do informacji na temat możliwości zamieszczania reklamy.

Pozdrawiam,
Darek

---
Admin jest zawsze górą

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Kompletuję sprzęt na suma.Zamierzam w tym roku zapolować na tę rybę stosując prznęty naturalne.Chętnie skorzystam z waszych wskazówek.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pozycjonowanie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).