Right menu


Odp: Odp: Odp: Startujemy z testami

:=)

Użytkownicy - pamiętam, że ktoś coś napisał na temat np. sieci rybackiej i nazywał się jakoś Gar... coś tam ... tytuł posta był inny więc wchodzę na użytkowników alfabetycznie wybieram G i szukam ... takie ułatwienie ... może ja tylko mam problemy z pamięciom i ja tylko się tym podpieram ... ale co tam napisałem :=)
Druga sprawa jestem wielkim przeciwnikiem zliczania postów przez danego użytkownika bo to bardzo często prowadzi do pisania dla pisania ...
a tak w ogóle podoba mi się ta prostota :=)

Pozdrawiam Dawid
Kłusownicza Mapa Polski
www.klusownictwo.pl

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Dariusz Żbikowski

Witam wszystkich. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś nowego, z czego będzie zadowolony. W zasadzie, prawie wszystko zostaje po staremu - jak się chce coś napisać trzeba użyć liter .

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: eZ Publish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).