Zapora na Dunajcu

Można parafrazować wiersz Gałczyńskiego:zwariowany kraj,zwariowani ludzie.Ilość głupoty umiejscowiła się tylko w jednym kraju,w europie(Polska),to jest porostu nie wiarygodne.Może powinni wyprostować i zabetonować wszyskie rzeki ,będzie spokój na wieki.Ja osobiście znam rzekę,ktorej dno jest wyłożone kostką betonową.Wody jest do kolan.Ale o dziwo przyroda walczy o życie i po oczyszczeniu się wody z pomocą oczyszczalni pojawiło się trochę, na razie niewielkich ryb.Wobec powyższego,zdecydowane nie dla pomysłu kolejnego absurdalnego betonowania rzeki.Co powodują kaskady,to można się przekonać patrząc na kaskadową zabudowę wykonaną jeszcze przed wojną na Nysie Kłodzkiej.Wielka powódż spowodowała "wymycie" ryb z górnej Nysy i przez kaskady na których nie ma przepławek spowodowała zupewłną pustynię.A kiedyś było tak pięknie. Pozdrawiam.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2069

Liczba listów: 8431

Drodzy Koledzy prosze o pomoc w zbieraniu podpisow przeciwko zabudowie hydrotechnicznej Dunajca do skutecznego przeciwstawienia potrzeba 100tys podpisow dlatego prosze wedkarzy,kola,kluby ktore chcialy by nam w tym pomoc.Pokarzmy ze jestesmy najwiekszym zwiazkiem w kraju i europie nie tylko na papierze,przeciwstawmy sie lobby betoniarzy bo mamy o co walczyc.Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt 600 368 388 lub G.Roland@interia.pl Serdecznie Pozdrawiam

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Systemy zarządzania zawartością informacyjną serwisów WWW. CMS eZ Publish już od kliku lat skutecznie wdrażamy różne wersje tego systemu.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).