Right menu

Szukaj

Reklama


niekoniecznie lipa!

Witaj, niekoniecznie lipa, moim skromnym zdaniem (proszę o info gdy sie mylę) wystarczy, że w blaszce o której piszesz ściągniesz kotwicę - zostawisz ją gołą i wesołą wtedy cały zestaw posiadać będzie tylko jeden i to pojedyńczy haczyk i wydaje mi się, że będzie spełnił zarówno formalne rygory regulaminu jak i etyczne. Nota bene nazwa szarpak rzeczywiscie mnie tez przyprawiła o szybsze bicie serca. W moich stronach nazwanie kogos szarpakowcem to ciężka obelga...
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Dzieńdobry mam pytanie czy jeśli do zyłki z szarpakiem (uzbrojony w kotwice)zawiaże przypon z haczykiem będzie to dozwolone ?Widziałem ten systemik w WŚ ale z blachy była sciągnieta kotwica>a tak przy okazji znaja panowie moze inne metody ?

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: PPHU PROTEKT INT. BH jest firmą produkcyjno-handlową prowadzącą swoją działalność szczególnie na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych, ale także i innych jednostek ochrony przeciwpożarowej. Kominiarki strażackie Podstawą funkcją firmy jest zapewnienie klientom możliwości nabycia szerokiego asortymentu ubrań i ubiorów wchodzących w skład osobistego wyposażenia strażaka.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).