Right menu

Szukaj

Reklama


Super akcja

Świetna relacja a akcja jeszcze lepsza.
Chłopaki pokazali, że jednak przy zaangażowaniu zainteresowanych i mobilizowaniu odpowiednich służb może być NORMALNIE. Cieszy bardzo że kolejna rzeka jest/będzie odpowiednio chroniona. Może to będzie początkiem dla podobnych akcji na innych, mniejszych, mniej znanych rzekach o których wiemy że są tarliskami. Może kolejne koła będą uczyć się jak to robić w przyszłych latach. Teraz mają od kogo.
Polecam wszystkim do zobaczenia.
Tomek.

tomaszek

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przebiegu i ochrony tarła troci w Redzie. Zachęcamy do kupna kalendarza wędkarskiego, wspomoże to naszą akcję w przyszłym roku...

http://www.p...odsumowanie.php

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pewne, hobbystyczne zainteresowania genealogiczne spowodowały, że zawartość domeny Nazwisko.pl zamierzamy w przyszłości rozwinąć i zbudowac w oparciu o nią dość obszerny serwis.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).