Wędkowanie w Darłówku

Zezwolenia na jezioro Kopań ostatnio jak byłem można było załatwić na poczcie (wpłata na rachunek bankowy. Na Poczcie były też informacje o cenach itp. Nie powiem ile to kosztowało ale nie było drogo. Natomiast zezwolenie na połów na wodach morskich w tym część rzeki można było kupić w bosmanacie portu.
Łowienie na j. Kopań bez „pływadła” jest raczej trudne (jezioro jest płytkie). W jeziorku brały pięknie okonie i leszcze. Okoń brał na gumy na dużych ciężkich główkach, na głębokości 1m! W Darłówku jest piękny port z falochronami udostępnionymi do wędkowania i rybkami nawet morskimi.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Witam wybieram się w piątek na 8 dni do Darłówka, potrzebuję wszelkich informacji np. gdzie mozna wykupić zezwolenie dzienne na wedkowanie. Gdzie w Darłowie znajduję się sklep wętkarski i wiele innych informacji o wędkowaniu np. na j.kopań lub j.bukowo z góry dziekuję

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: eZPublish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).