He he

Zed

A ja po choćby jednego ciernika , a pojade, nawet i 100 km wytrwałości życze pozdro
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Tomasz Płonka

W ten weekend chyba po raz pierwszy w życiu z premedytacją nie pojechałem na ryby. Zrobiłem wszystko, żeby nie pojechać. Po po jaki ci..l mam wydawać kasę na benzynę, telepać się nad rzekę, żeby połazić i nic nie złowić? Albop pałować się za braniem jednej ryby? Niska woda, ryby poszły w nurt, można tym jaziom skoczyć za pomocą małego woblera. Woda nie płynie prawie. Nie wiem, jak tak pójdzie to na długi weekend wezmę grila i będę nad wodą sobie piknik robił. O boleniach można zapomnieć. Cały dzień machać bez efektów, albo za jedną rybą, to bez sensu.
Wydałem już w tym roku ponad 1000zł na wędkarstwo i nic nie złowiłem prócz pstrążka 46cm - ale to na specu u Wilka, czyli nic szczególnego. Nie było jeszcze takiego roku, żeby mimo ogólnego bezrybia na rzekach, w końcu kwietnia nie mieć paru ładnych ryb.
Chyba czas pożegnać bezsensowne polskie wody
Chyba sobie kupię świnkę skarbonkę i napiszę na niej "Kanada"

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Przygotowanie druku

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).