rapala

siudak

Ciężko to zauważyć, jeszcze kilka lat temu do Polski sprowadzano rapalę właśnie II gat. teraz zasługujemy na I
a II podbija rynki wschodnie, jest to towar jak najbardziej oryginalny, różni się tylko lekkimi skazami, np. kropla lakieru na powierzchni, delikatna ryska itp. Nie wpływa to na pracę woblera, ale pozwala firmie sprzedawać towar na mniej wymagającym rynku po przystępnych cenach.

Siudak
Tylko wobler
www.siudak.pl

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2070

Liczba listów: 8434

Witam! Mam pytanie jak mozna odroznic rapale orginalne, od tych produkowanych na rynki wsch.- europejskie (tez sa orginalne ale ponoc, niższej jakosci). PZD

Początek

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Tygodnik Wędkarski - pierwszy, bezpłatny, internetowy Tygodnik Wędkarski wydawany przez wydawcę: Krokus Sp. z o.o, adresowany do wszystkich zainteresowanych tym hobby. Pierwsze wydanie ukazało się już w roku 1999.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).