Right menu

Szukaj

Reklama


Dajcie spokój

Ciągle czegoś szukam

Byłem w paru miejscach na świecie ale albo służbowo albo turystycznie i zawsze cieszyłem się powrotem do kraju. Dziś często posądzają mnie o jakieś dziwne schorzenie kiedy wolę pobuszować po Polsce niż wyjechać np. do Chorwacji. Tu mi wszystko inaczej pachnie i choć złoszczę się na naszych rządców i rodaków, choć znowu musze szukać pracy to nie wyjadę a jeśli to tylko po to by wrócić.

pozdrawiam

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Witam.
Czy brac wedkarska sypie jakims groszem na WOSP?Czy tez wszyscy oszczedzaja na nowy sprzet?Ciekaw jestem.Ja dalem juz w tym roku , zreszta tak jak i w poprzednich latach
Pozdrawiam i zachecam do dzielenia sie pieniedzmi.
Piotrek Rudzki

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Wszywki odzieżowe firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).