Right menu

Szukaj

Reklama


Niedorzecznika nie ma co traktować poważnie

Po pierwsze, jaką masz pewność, że tak jest rzeczywiście zapisane w umowie dzierżawnej?
Po drugie, umowy można zmienić lub zrobić aneks. Nie jest to jakaś nienaruszalna świętość.
Po trzecie, co jest dla kogo? Wody wędkarskie są dla wędkarzy, a nie dla rybakόw ani dla zapisanego papieru.
Po czwarte, nowa ustawa powinna położyć kres rabunkowej gospodarce.
Po piąte, to, że ktoś kłamie i ściemnia, nie znaczy, że też tak należy robić. Kłamstwo ma ZAWSZE krόtkie nogi, a kto kłamie, traci wiarygodność.
Andrzej
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Tomasz Płonka

Wyczytałem propozycję, aby wpisywać do rejestrów więcej ryb niż się bierze. Ba, nawet wpisywać w rejestr dni kiedy nie jestesmy na rybach i wpisywać komplet zabranych ryb. Wtedy odłów wędkarski się zwiekszy i nie wrócą siaty na żadne wody. Wtedy pan Rzecznik nie będzie mógł powiedzieć, że muszą dołowić siatami do wysokości planowanego odłowu w operatach. Wtedy wypełni się luka po kłusolach i tych co nie wpisują a zabierają.
Może więc nalezy promować wpisywanie "od czapy" do momentu aż nasze Narządy ruszą łepetyną ?
Ja sobie wezmę rejestr dla mojego okręgu i wpiszę tam 200 szczupaków i 300 sandaczy. Ciekawe ...

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Forum wędkarskie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).