Right menu

Szukaj

Reklama


Nipoważnie traktować oficjalne wypowiedzi?

Tomasz Płonka

".....dzierżawcy muszą wywiązać się z nałożonych na nich obowiązków w zakresie gospodarki rybackiej, a więc odłowów gospodarczych, tam gdzie są do tego warunki, redukcyjnych, selekcyjnych, kontrolnych oraz zarybień określonymi dla danego obwodu gatunkami ryb i to pod rygorem zerwania umowy i odebrania wód na rzecz lepszego gospodarza rybackiego. ....."
...."Dlatego oświadczam, że w PZW nie prowadzi się sieciowych odłowów gospodarczych, poza zbiornikami, jeziorami i obwodami rybackimi wyraźnie do takich celów wskazanych przez właściciela wód, czyli Skarb Państwa...."

A te, oficjalne wypowiedzi rzecznika PZW mamy traktować niepoważnie?

Siaty Won!
T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Tomasz Płonka

Wyczytałem propozycję, aby wpisywać do rejestrów więcej ryb niż się bierze. Ba, nawet wpisywać w rejestr dni kiedy nie jestesmy na rybach i wpisywać komplet zabranych ryb. Wtedy odłów wędkarski się zwiekszy i nie wrócą siaty na żadne wody. Wtedy pan Rzecznik nie będzie mógł powiedzieć, że muszą dołowić siatami do wysokości planowanego odłowu w operatach. Wtedy wypełni się luka po kłusolach i tych co nie wpisują a zabierają.
Może więc nalezy promować wpisywanie "od czapy" do momentu aż nasze Narządy ruszą łepetyną ?
Ja sobie wezmę rejestr dla mojego okręgu i wpiszę tam 200 szczupaków i 300 sandaczy. Ciekawe ...

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).